Bamboo Slate Marquee

Bamboo Slate

Cyfrowy notatnik

Bamboo Slate jest cyfrowym notatnikiem który pozwala na tworzenie odręcznych notatek, rysunków i grafik na papierze i przechowywać je w chmurze.

Bamboo Folio Type Treament

Utrwal swoje uwagi i pomysły w sposób naturalny za pomocą pióra na dowolnym papierze. Za naciśnięciem przycisku materiał można szybko przenieść do tabletu multimedialnego lub smartfona, a następnie wyeksportować materiał do formatów cyfrowych. Aplikacja Wacom Inkspace pozwala porządkować, edytować i udostępniać swoje notatki i szkice na urządzeniach pracujących pod kontrolą iOS lub Android obsługujących Bluetooth® i mieć do nich dostęp z dowolnego miejsca w dowolnym czasie.

Dlaczego wybrać Bamboo Slate

Bamboo Slate Feature

Pisz piórem na dowolnym papierze, zapisz i dziel się swoimi notatkami w chmurze

Pisz i rysuj na dowolnym papierze, naciśnij przycisk i przekształć swoje odręczne notatki i szkice do plików cyfrowych. Nie martw się, jeśli nie jesteś w pobliżu urządzenia mobilnego można zapisać aż do 100 stron i zsynchronizuj później.

Bamboo Slate Feature 2Usprawnij sobie pracę

Z aplikacją Wacom Inkspace oraz urządzeniiu iOS lub Android z Bluetoothem możesz organizować, edytować i udostępniać swoje notatki i szkice. Możesz również połączyć je ze sobą oraz dodać to i owo tu i ówdzie.
Jeden kolor, dwa rozmiary

Wybierz to, czego potrzebujesz: Bamboo Slate dostępny jest w dwóch formatach A4 oraz A5, szara, wysokiej jakości obudowa (poliuretanowa z przodu i nylonowa z tyłu), ergonomiczna trójkątna konstrukcja pióra, powierzchnia soft-touch i czuła na nacisk końcówka oferują komfortową jego obsługę.

Eksportuj do chmury i jeszcze dalej…

Synchronizuj notatki z usługą Inkspace cloud aby mieć do nich dostęp na wszystkich urządzeniach lub eeksportować pliki bezpośrednio do innych usług w chmurze, takich jak Dropbox®, Evernote® lub OneNote®. Aplikacja Wacom Inkspace obsługuje również możliwość eksportu do plików w formacie JPG, PNG, PDF oraz WILL.
Bamboo Slate Inkspace Service
inkspace icon

Inkscape w wersji podstawowej / Plus w subskrypcji

Bamboo Slate zawiera darmową subskrypcję Inkspace w wersji podstawowej, która oferuje 5GB pamięci masowej (ponad 6000 stron notatek), możliwość synchronizacji zawartości we wszystkich swoich inteligentnych urządzeniach oraz dostęp do treści na portalu internetowym Inkspace.

Odblokuj więcej funkcji w 3 miesięcznej bezpłatnej subskrypcji Inkscape Plus*:
Wszystkie funkcje Inkscape w wersji podstawowej plus konwersja odręcznych notatek do sformatowanego tekstu, zaawansowane funkcje wyszukiwania, eksport do pliku skalowalnego w formacie wektorowym (SVG) i 50 GB (60,000+ stron notatek).

*Dostęp do funkcji Inkscape w wersji podstawowej i Plus wymaga utworzenia identyfikatora ID Wacom.

Bamboo Paper App Background


Bamboo Paper

Bamboo Paper to aplikacja, która zamienia Twoje urządzenie mobilne w papierowy notatnik jako idealne uzupełnienie aplikacji Wacom Inkspace. Aplikacja oferuje różne palety kolorów, narzędzia oraz możliwość dodawania i odręcznych adnotacji na obrazach. W celu łatwego udostępniania i synchronizowania swoich notatek Bamboo Paper posiada zintegrowaną usługę Inkspace.

Pracuj mądrzej, nie ciężej

W drodze do pracy nachodza cię różne pomysły i przemyślenia? Twórz, przechowuj, synchronizuj, edytuj i ulepszaj je dzieki Bamboo Slate i korzystaj z usług w chmurze.

Drużynowo

Weź odręcznie zrobione notatki w klasie lub na spotkaniu, a następnie za pomocą Bamboo Slate przekształć swoje pomysły do wersji cyfrowej i edytowalnej, porpraw, dodaj i dziel się nimi

Przyjemność szkicowania

Jeśli uwielbiasz wszystko i wszędzie to Bamboo Slate jest właśnie dla Ciebie. A później? Poźniej edytuj je cyfrowo, dodaj kolor, kreski, podziel się nimi.

Specyfikacja

 • Ergonomia Dla prawo- i leworęcznych
 • Kolor Szary z pomarańczowymi dodatkami
 • Typ Cyfrowy notatnik
 • Rozmiary Bamboo Slate, Duży: w przybliżeniu:
  330 x 254 x 7 mm
  Bamboo Slate, Mały: w przybliżeniu:
  249 x 186 x 7 mm
 • Aktywny obszar roboczy Bamboo Slate, Duży: w przybliżeniu A4
  Bamboo Slate, Mały: w przybliżeniu A5
 • Poziomy nacisku 1024
 • Model Bamboo Slate A4: CDS810S
  Bamboo Slate A5: CDS610S
 • Piórko z wkładem piszącym
 • Waga Bamboo Slate, Duży: 472g (notatnik) / 17g (piórko)
  Bamboo Slate, Mały: 264g (notatnik) / 17g (piórko)
 • Przewód dołączony
 • Technologia Opatentowana metoda rezonansu elektromagnetycznego
 • Wymagania systemowe Uruchomiona opcja Bluetooth®,
  Smartfon lub tablet iOS oraz Android
  zaplikacją Inkspace, połączenie z internetem,
  maksymalna grubość wkładu z kartkami
  około 80 stron (<8 mm)
 • Gwarancja 2 lata
 • Co w zestawie? Bamboo Slate, piórko plus jeden dodatkowy wkład piszący, notatnik, przewód micro USB, przewodnik szybkiego startu (smartfon oraz tablet nie jest dostarczany w zestawie)
 • Dodatkowe akcesoria (opcjonalne) Dla Bamboo Slate , duży: notatniki
  (A4, 3 sztuki),
  wymienne wkłady piszące
  Dla Bamboo Slate , mały: notatnik
  (A5, 3 sztuki), wymienne wkłady piszące
Rozwiń
Zwiń

SLATE S: 519,00 PLN

KUP TERAZ

SLATE M: 599,00 PLN

KUP TERAZ
Back to top