Bamboo Folio m

bamboo folio logo

Cyfrowy notatnik

Rób odręczne notatki na zwykłym papierze i przechowuj je oraz udostępniaj je w chmurze.

Bamboo Folio logo art

Zapisz swoje uwagi i pomysły naturalnie za pomocą pióra na dowolnym papierze. Za naciśnięciem przycisku Bamboo Folio przekonwertuje twoje odręczne pismo do cyfrowych plików. Aplikacja Wacom Inkspace pozwoli później organizować, edytować i udostępniać te notatki i szkice na urządzenia z systemem iOS lub Android obsługujące technologię Bluetooth®. Dzięki usłudze chmury Inkspace można zsynchronizować swoje notatki i mieć do nich dostęp w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie.

Dlaczego wybrać Bamboo Folio

Bamboo Folio Feature Layer 1 m


Pisz piórkiem-długopisem po dowolnym papierze

Pisz na swoim ulubionym papierze i digitalizuj swoje odręczne notatki i szkice dzięki Bamboo Folio. Jeśli nie masz w pobliżu urządzenia na które chciałbyś przenieść dane można w pamięci urządzenia zapisać aż do 100 stron i zsynchronizować je później przy ponownym połączeniu.

Bamboo folio feature 2 m

Usprawnij sobie pracę

Dzięki aplikacji Wacom Inkspace oraz technologii Bluetooth® w Twoim urządzeniu z systemem operacyjnym iOS lub Android możesz organizować, edytować i udostępniać swoje notatki i szkice. Dodatkowo można połączyć strony notatek, dodać coś od siebie, pokolorować etc.Format A4 i mnóstwo nowych doświadczeń

Bamboo Folio jest takim typowym organizerem w kolorze ciemnoszary w formacie A4. Wykonany jest z wysokiej jakości poliuretanu i nylonu. Piórko znajdujące się w zestawie jest w ergonomicznym trójkątnym kształcie idealnie leżącym w dłoni.

Eksportuj do chmury i jeszcze dalej…

Synchronizuj notatki z usługą Inkspace cloud aby mieć do nich dostęp na wszystkich urządzeniach lub eeksportować pliki bezpośrednio do innych usług w chmurze, takich jak Dropbox®, Evernote® lub OneNote®. Aplikacja Wacom Inkspace obsługuje również możliwość eksportu do plików w formacie JPG, PNG, PDF oraz WILL.

Bamboo Folio App Compatibility
inkspace icon

Inkscape w wersji podstawowej / Plus w subskrypcji

Bamboo Slate zawiera darmową subskrypcję Inkspace w wersji podstawowej, która oferuje 5GB pamięci masowej (ponad 6000 stron notatek), możliwość synchronizacji zawartości we wszystkich swoich inteligentnych urządzeniach oraz dostęp do treści na portalu internetowym Inkspace.

Odblokuj więcej funkcji w 3 miesięcznej bezpłatnej subskrypcji Inkscape Plus*::
Wszystkie funkcje Inkscape w wersji podstawowej plus konwersja odręcznych notatek do sformatowanego tekstu, zaawansowane funkcje wyszukiwania, eksport do pliku skalowalnego w formacie wektorowym (SVG) i 50 GB (60,000+ stron notatek).

*Dostęp do funkcji Inkscape w wersji podstawowej i Plus wymaga utworzenia identyfikatora ID Wacom.

Bamboo Paper App Background


Bamboo Paper

Bamboo Paper to aplikacja, która zamienia Twoje urządzenie mobilne w papierowy notatnik jako idealne uzupełnienie aplikacji Wacom Inkspace. Aplikacja oferuje różne palety kolorów, narzędzia oraz możliwość dodawania i odręcznych adnotacji na obrazach. W celu łatwego udostępniania i synchronizowania swoich notatek Bamboo Paper posiada zintegrowaną usługę Inkspace.

Bamboo Folio use case 1

Mała iskierka

Dobre pomysły często zaczynają się od małej iskry, a Bamboo Folio może pomóc osiągnąć jej pełny potencjał. Użyj go, aby tworzyć, przechowywać, synchronizować, edytować i ulepszać swoje pomysły.

Bamboo Folio use case 2

Tak jak do tej pory

Bamboo Folio przeniesie cię na wyższy poziom. Pozwala robić notatki w klasie lub w spotkaniu tak jak do tej pory, a następnie przekonwertować je na postać cyfrową i przy użyciu oprogramowania Wacom Inkspace możesz je edytować i dzielić się nimi.

Bamboo Folio use case 3

Zabawa

Szkicuj, dodawaj, kreśl swoje bazgroły, a później zamień to wszystko na cyfrową postać, pokoloruj i wyślij znajomym.

Specyfikacja

 • Typ Cyfrowy notatnik folio dla tabletów i smartfonów
 • Ergonomia dla prawo- i leworęcznych
 • Kolor Ciemnoszary
 • Kompatybilność Android™, Apple
 • Typ Notatnik cyfrowy
 • Rozmiar Folio około 338 x 268 x 19 mm
 • Aktywny obszar roboczy około A4
 • Gwarancja 2 lata
 • Poziomy nacisku 1024
 • Model CDS810G
 • Piórko Piórko z wkładem piszącym
 • Waga 810g Notatnik / 17g Piórko
 • Przewód w zestawie Taks
 • Technologia Opatentowana metoda rezonansu elektromagnetycznego
 • Wymagania systemowe Smartfon lub tablet z systemem iOS lub Android, włączoną funkcją Bluetooth® oraz aplikacją Wacom Inkspace*, połączenie z internetem, papierowy notatnik o grubości około 80 kartek (<8 mm)
 • Wymiary Kieszeń na tablet z ekranem o przekątnej 9,7 cala (tablet nie jest dostarczany w zestawie) o wymiarach W: 174 mm, H: 240 mm, D: 6.5 mm
 • Co w zestawie Bamboo Folio, piórko z dodatkowym wkładem piszacym, notatnik, przewód micro USB, przewodnik szybkiego startu (smartfon oraz tablet nie są w zestawie)
 • Dodatkowe akcesoria (opcjonalne) Notatniki (A4), wkłady piszące
SRozwiń
Zwiń

FOLIO S: 599,00 PLN

KUP TERAZ

FOLIO M: 799,00 PLN

KUP TERAZ
Back to top